Šaty

Letní elegance

27. února 2010 v 12:43 | Liduna
Ahoj,
tentokrát zveřejňuji dlouhé přesto lehké květované letní šaty. =)
Jdou šité a to velice jednoduše. Vezmete jen obdelník látky a sešijete dohromady, takže vám vznikne trubička. Jeji horní kraj je přes prsa obnutý, aby šaty byly zajímavější a v pase je "pásek". Do vlásku jsem přidala stuhu stejné barvy. Šaty jsou šity na starý typ barbie a těm novým není. Nevejsou se do nich přes zadeček( naopak na prsdou by byly volné).

Námořnické šatky

26. února 2010 v 16:25 | Liduna
Tyhle šaty pletla mamka. Jsou ze slabé příze a jdou modré, občas bílé pruhy. Dají se vylepšit bílým páskem. =)

Pruhované šaty

6. března 2009 v 18:33 | Liduna
Ahoj,
vyrobila jsem další šatičky. Kombinace této růžové s oranžovou se mi opravdu líbí. Jsou velmi jednoduše háčkované. Připojena málá oranžová kabelčička.

Do divadla i do práce

28. února 2009 v 20:03 | Liduna
No dneska mám opravdu nějaký tvůrčí den. Udělala jsem druhé šatičky. Jsou to normálně udělané šaty a potom nahoře přišitý jako půl kruh.. No nevím jak to říct, je to složitější. Přes šaty jsem dala pásek. Ten je udělaný z drátku a korílků. Šaty jsou dole ozdobené korálky, střídání bílá - modrá . No pak ještě kabelšička na patentku.. Nahoře je korálek.

Hurá do lesa

30. září 2008 v 19:45 | Liduna
Tyhle šatičky sem dělala já. Je to nejdříve sukně, která má udělané volánky. To není složité, ale musíte vědět jak na to..No a potom je k tomu dodělany vršek. Nejdříve stejná barva jako sukně. Potom se barva vymění a je tam další. U té druhé barvy sem musela hodně přidávat...No a vzadu je to na patentky..

Letní šaty

30. září 2008 v 19:43 | Liduna
Tyhle šaty jsou jednoduché jako facka...Je to krásná letní látka, která je sšitá a přes pas svázaná šňůrkou...Starším tipům barbie se ta šnůrka do pasu dávat nemusí..

Červené šaty

30. září 2008 v 19:43 | Liduna
Tyhle šaty jsou dílem mé mamky. Vzadu jsou našité patentky a také zavázané na nitku za hlavou. Jsou ze stejného materiálu jako pončo.

Šaty

28. září 2008 v 19:54 | Liduna
Ahojík tak jsem honem něco uháčkovala,abych to mohla vyfotit tím novým foťáčkem......
Tyhle šatičky jsou praktické opět na dvojí použití.....Nejprve jsem si myslela, že by to mohla být deka. Jenže jak jsem začala moc mě to nebavilo,tak jsem udělala šaty. Tyto šaty mají 8 řad, ty knoflíčky jsou normální-přišité bílou nití :-)))))
 
 

Reklama