Pohádkové, kostýmy, slavnosti

jako Gejša

20. března 2010 v 19:55 | Liduna
Ahoj,
tyhle šaty jsou šité. Moc se mi nepovedly a ani se mi moc nelíbí. Je to taková divná šusťáková látka. Velký obdelníček je přeložený a na obou stranách sešitý, ale tak, aby měla panenka místo na ruce. Otvor na hlavičku, jsem do látky vystřihla. Když se jí obleček natáhne, musí se ještě do pasu dát něco, čím by se šaty vytvarovaly. Já tam dala pevnou gumičku.=)
jako gejša

Karkulka trochu jinak

1. dubna 2009 v 19:15 | Liduna

Ahoj, rozhodla jsem se udělat Karkulku. Bohužel jsem si nechala vlka doma. Musela jsem použít medvídka, ale i tak myslím, že se tam hodí. Také sem si zapoměla stojánek, takže v jedno momentě je vidět, že Karkulka je podepřena krabičkou.
Karkulka má čevnené háškované tričko(dělala ho mamka) a háčkovanou sukni(tu sem dělala já)

Kleopatra

28. února 2009 v 12:20 | Liduna
Ahoj,
dneska jsem se vzbudila docela brzo a řekla sem si, že sem dlouho nic nedělala. Vzala jsem si knížku o starověku a v tom mě napadl ten geniální nápad... Udělám Kleopatru. Myslím, že se mi celkem povedla.. Vím, že měla černé vlasy, ale já mám teďka doma jen dvě barbie a to ještě blondýny.. No paruka se mi taky nechtěla dělat tak je prostě takhle... Udělala jsem i naušnice. Za ní je takový egypský chrám(je to knížka).Myslím, že se to povedlo..

Melounová víla

7. října 2008 v 20:21 | Liduna
Takže suknička je celkem normální až na to, že sem jí udělala moc vysoko..A to tričko je hodně jednoduché..Obojí je na patentky. Kabelka je vzana jako dvě barvy dohromady...takže je vlastně ze 4 barev..Prostě melírovaná..


Orientální princezny

30. září 2008 v 19:56 | Liduna
Šaty které má blondýna jsou dvouvrstvé. První vrstva jsou dlouhé šaty ze staré babičiny košile a horní je ramenová vycpávka s této košile, která má vzadu patentku. Druhé šaty které má černovláska jsou vyrobené z rukávu téhle košile....Korunka kterou má blondýnka je kupovaná..

Šaty-princezna

30. září 2008 v 19:53 | Liduna
Ahojík tady jsou šatičky, které háčkovala moje maminka................
Sukně je hodně rozšířená :-)))))). Živůtek je na sukně našitý. Střih je z jednoho starého německého časopisu. Já už nevím co bych k tomu řekla.........
Tak tady je fotka:


 
 

Reklama