Barbie

BARBIE 2010

26. února 2010 v 16:52
Krásné fotky BARBIE pro rok 2010...
Koukněte se:

50. narozeniny... Vše nejlepší..

9. března 2009 v 0:00
Ahoj,
v roce 1959 dne 9.3. paní Ruth Handlerová představila na New Yorskem veletrhu hraček úplnou novinku. Panenkou BARBIE. Ano, lidičky. Přesně před 50 lety byla představena ta nejúžasnější panenka, panenka BARBIE. Na den 9. března připadly její oficiální narozeniny.
Myslím, že každý rok(ale tím si opravdu nejsem jistá) se vyrobí jakási SBĚRATELSKÁ KOLEKCE BARBIE. I tento rok se vyrobila tato kolekce. Dnes jsem byla navštívit pár obchodů a opravdu jsem dva kousky našla. Jedno byla Francouzská dívka( měla krásné šaty a myslém, že patřila do Mouline Rouge) a druhá Skotská dívka ( ta měla dudy a kroj). Obě byly moc a moc pěkné. Mě osobně se líbily obě, ale asi více ta ze Skotska. Rozhodla jsem se, že si jednu koupím. Kdybych potom ještě měla nějaké peníze, možná bych si koupila i tu druhou. No nevím, uvidíme..

Tak TO je moc

28. září 2008 v 19:49
Tak tohle přehnala majitelka TOHODLE blogu.Má tam návody na hubnutí, jak skrýt anorexii a takovéhle nechuťárny. Běžte u ní do rubriky anorexie a vyjádřete svůj názor do jakéhokoli článku. Jestli se vám to nelíbí tak hlasujte v anketě a pořádně jí to vytmavte! Donutíme jí v lepším případě tenhle blog smazat, v ještě lepšim jí přesvedčíme o tom aby toho nechala na vždy a sama se stala normální. pokud se nepovede tohle tak jí alespoň přesvědčíme aby smazala všechny články, kterých se to týká.(což by se rovnalo smazání blogu). Tak do toho!!! A klidně to kopírujte budu jen ráda...
Zdroj: Endarii bog
 
 

Reklama