Duben 2009

1.kolo

30. dubna 2009 v 18:17 Plesová BARBIE 2
Ahoj, konečně může začít soutěž. Anna mi obrázek ještě neposlala, ale čekat na ní nemůžeme. Ale pokud bys to poslala do neděle ještě tě zařadím.
Tohle kolo bude trvat do 14. května.
Další úkol vám řenu až později. a teď můžeme přejít k soutěžícím. U každého obrázku bude něco o soutěžícím a moje hodnocení.(nejvíce bodů je 10).


Metal

1. dubna 2009 v 19:38 Styl
Na požádání kamarádky metalový styl. Oboje je háčkované. Sukně je ozdobena špendlíky, na kterých jsou korálky. Každou naučnici má jinou. Jedna je udělaná z několika korálků. A druhá z nějakého divného uzávěru, který sem našla. Na jedné ruce má náramek z pružiny. Na krku má také pružinu, ale roztahlou.


EXTRA

1. dubna 2009 v 19:24
Nová rubrika EXTRA. Poradím Vám co tu najdete.

EXTRA:
  • Angelika- v této rubrice najdete šaty pro Angeliku. No možná vám to bude připadat zvláštní. Mě se strašně líbí Angelika a tak sem se rozhodla, že budu dělat všechny reálné šaty, které měla.
  • Extravagance- tak tady najdete všechno co bude aspoň trochu extravagantní. Například různé šatičky a jiné obleky.
  • Styl- tady budou všechny věci, které kdy byli v různých stoletích. Asi to budou pouze moderní styly. Historické šaty budou mít svojí rubriku.
  • Historické- jak už jsem řekla, tady budou pouze historické šaty.
  • Nezařazené- tak a tady budou věci, které nebudu vědět kam zařadit.

Karkulka trochu jinak

1. dubna 2009 v 19:15 | Liduna |  Pohádkové, kostýmy, slavnosti

Ahoj, rozhodla jsem se udělat Karkulku. Bohužel jsem si nechala vlka doma. Musela jsem použít medvídka, ale i tak myslím, že se tam hodí. Také sem si zapoměla stojánek, takže v jedno momentě je vidět, že Karkulka je podepřena krabičkou.
Karkulka má čevnené háškované tričko(dělala ho mamka) a háčkovanou sukni(tu sem dělala já)