Březen 2009

Plesová BARBIE- začátek

30. března 2009 v 21:30 Plesová BARBIE 2
Ahoj, myslím, že více lidiček se nepřihlásí. Tak tedy začína soutěž. Váš první úkol bude:
  • Nakreslete panenku, která bude oblečena v obleku, který se nosí při práci. Možná tomu nerozumíte...No nakreslete například panenku v obleku policisty(používá se při práci u policie), nebo doktorku, uklízečku a já nevím co ještě... Každý nakreslný jeden obrázek.
  • Vaše kresby mi pošlete na e-mail: barbiesceneblog@seznam.cz
  • Posílejte do 7.4. 2009

Kabat

15. března 2009 v 16:58 | Liduna |  Bundy,kabáty,přehozy
Tenhle kabát i čepicí dělala mamka už o vánocích. Já jsem ho nechala na chatě a úplně jsem zapoměla, že ho máme. Já jsem dělala tu háčkovanou šálku. Kabátek a čepice jsou pletené.
Plesová BARBIE 2- přihlášení

15. března 2009 v 16:45
Ahoj, no takže zatím se mi přihlásilo celkem málo lidí. Takže prosím, přihlašte se buď tady u toho článku nebo TADY.
Zatím jsou přihlášení:
Kunkarel
Endaria
Átka
Memo
Julis
Annnna

Vestička a sukně

15. března 2009 v 16:43 | Liduna |  Komplety
Ahoj,
Mamka mi udělala takovou nazelenalou pletenou sukni. Vestička je háčkovaná a dělala jí ségra. =)Skotsko

11. března 2009 v 17:52 Moje sbírka
Ahoj,
tak sem se tedy "rozhoupala" a koupila si tuhle sběratelskou Barbie. Jak už vypovídá název, je ze Skotska. Je opravdu pěkná. Byl u ní certifikát, že je sběratelská a také stojánek (za ten jsem opravdu ráda). Paní v obhodě říkala, že u nás se dá koupit tahle ze Skotska, z Francie a ještě jedna. Řekla, že jí nemají a že ani neví jaká to je. Na internetu jsem se koukala jaké Barbie vyšly v tomhle roce a hrozně se mi líbila jedna, co vypadá jako Merilin Monrou. Navrhla jí nějaká němka, tak sem si myslela, že by jí mohli mít v Německu. Je totiž v té "Pink Label". To je jedna z kolekcí, kde je více barbie a jsou nejvíce k dostání ve světě.
No sice sem jí vyfotila, ale nemám jí vyfocenou v krabici.
Takhle je s tím pozadím co má v krabici:
A tohle je již vyndaná z krabice:

50. narozeniny... Vše nejlepší..

9. března 2009 v 0:00 Barbie
Ahoj,
v roce 1959 dne 9.3. paní Ruth Handlerová představila na New Yorskem veletrhu hraček úplnou novinku. Panenkou BARBIE. Ano, lidičky. Přesně před 50 lety byla představena ta nejúžasnější panenka, panenka BARBIE. Na den 9. března připadly její oficiální narozeniny.
Myslím, že každý rok(ale tím si opravdu nejsem jistá) se vyrobí jakási SBĚRATELSKÁ KOLEKCE BARBIE. I tento rok se vyrobila tato kolekce. Dnes jsem byla navštívit pár obchodů a opravdu jsem dva kousky našla. Jedno byla Francouzská dívka( měla krásné šaty a myslém, že patřila do Mouline Rouge) a druhá Skotská dívka ( ta měla dudy a kroj). Obě byly moc a moc pěkné. Mě osobně se líbily obě, ale asi více ta ze Skotska. Rozhodla jsem se, že si jednu koupím. Kdybych potom ještě měla nějaké peníze, možná bych si koupila i tu druhou. No nevím, uvidíme..

Pruhované šaty

6. března 2009 v 18:33 | Liduna |  Šaty
Ahoj,
vyrobila jsem další šatičky. Kombinace této růžové s oranžovou se mi opravdu líbí. Jsou velmi jednoduše háčkované. Připojena málá oranžová kabelčička.

Březen

2. března 2009 v 14:34 Téma měsíce 2009
Ahoj, opět jsem se zapojila u Katy a Mony na webu do Témat měsíců.
Tentokrát to bylo cokoli z filmu Sissi. Já jsem vyrobila šaty pro císařovnu Sissi. Myslím, že se celkem povedly. Jsou háčkované.
Tady je obrázek který je u Katy a Mony:A tady normální: