Září 2008

NEW BLOG

30. září 2008 v 19:59
Ahoj,
tenhle blog je nový, ale mě znáte..Můj starý blog je barbiescene.blog.cz
Tenhle je nový...tak doufám, že se vám tu bude líbit..

Orientální princezny

30. září 2008 v 19:56 | Liduna |  Pohádkové, kostýmy, slavnosti
Šaty které má blondýna jsou dvouvrstvé. První vrstva jsou dlouhé šaty ze staré babičiny košile a horní je ramenová vycpávka s této košile, která má vzadu patentku. Druhé šaty které má černovláska jsou vyrobené z rukávu téhle košile....Korunka kterou má blondýnka je kupovaná..


Šaty-princezna

30. září 2008 v 19:53 | Liduna |  Pohádkové, kostýmy, slavnosti
Ahojík tady jsou šatičky, které háčkovala moje maminka................
Sukně je hodně rozšířená :-)))))). Živůtek je na sukně našitý. Střih je z jednoho starého německého časopisu. Já už nevím co bych k tomu řekla.........
Tak tady je fotka:Komplítek

30. září 2008 v 19:53 | Liduna |  Komplety
Klobouk je háčkovaný stejně jako sukně z vlny a podprsenka je z jemnější příze.


Župan

30. září 2008 v 19:51 Domácí
Moje babička je švadlena je hodně stará, ale šije pořád. Tenhle výkend jseme byli s babičkou na chatě a vyrobyla mi tenhle župánek. Je to docela složité..Nejdříve si udělala střih z papíru nejdřív tělo potom rukáv a na konec límec..Když to měla z papíru začala to realizovat na látku..Když měla vše sešito tak dala do pasu šňůrku a je to..
Možná sem dám ještě ty střihy.Červené plavky

30. září 2008 v 19:49 Sport
Tak tyhle plavky dělala mamka. Byla při tom šílená, protože se jí to moc nevedlo.....No ale hlavní je, že tyhle šaty jsou na světě. Na ramínkách mají našité dva korálky ve tvaru srdíček. Střich je ze stránek jedné paní, která vyrábí na barbie. Jsou pletené na dvou jehlicích a sešité.Pončo

30. září 2008 v 19:47 | Liduna |  Bundy,kabáty,přehozy
Tohle pončo vyráběla moje mamka. Je pletené z červené příze na dvou jehlicích(hodně tenkých). Na ponču je vzor malích kuliček :-D
Tohle pončo je pletené zvláštně(já jsem to chtěla trochu jinak...)
Tady je fotečka(také z nového foťáku...):


Hurá do lesa

30. září 2008 v 19:45 | Liduna |  Šaty
Tyhle šatičky sem dělala já. Je to nejdříve sukně, která má udělané volánky. To není složité, ale musíte vědět jak na to..No a potom je k tomu dodělany vršek. Nejdříve stejná barva jako sukně. Potom se barva vymění a je tam další. U té druhé barvy sem musela hodně přidávat...No a vzadu je to na patentky..

Květované šatičky

30. září 2008 v 19:44 Léto
Aby Shelly měla něco na sebe, tak jí mamka udělala šatičky. Stekala se u nich, přesne jako u těch plavek. Jsou z hezké látky a šňůrky.


Letní šaty

30. září 2008 v 19:43 | Liduna |  Šaty
Tyhle šaty jsou jednoduché jako facka...Je to krásná letní látka, která je sšitá a přes pas svázaná šňůrkou...Starším tipům barbie se ta šnůrka do pasu dávat nemusí..


Červené šaty

30. září 2008 v 19:43 | Liduna |  Šaty
Tyhle šaty jsou dílem mé mamky. Vzadu jsou našité patentky a také zavázané na nitku za hlavou. Jsou ze stejného materiálu jako pončo.


Šaty

28. září 2008 v 19:54 | Liduna |  Šaty
Ahojík tak jsem honem něco uháčkovala,abych to mohla vyfotit tím novým foťáčkem......
Tyhle šatičky jsou praktické opět na dvojí použití.....Nejprve jsem si myslela, že by to mohla být deka. Jenže jak jsem začala moc mě to nebavilo,tak jsem udělala šaty. Tyto šaty mají 8 řad, ty knoflíčky jsou normální-přišité bílou nití :-)))))

Jarní komplet

28. září 2008 v 19:53 | Liduna |  Komplety
Tenhle jarní koplet dělala mamka. Skládá se z šatiček a kalhot. ♥

Háčkovaný komplet

28. září 2008 v 19:52 | Liduna |  Komplety
Ahojí tak je tu další vyrobek:
Tento komplet je také jednoduchý. Podprsenka je vyrobena z huňaté příze-má dvě ředy. Sukénka je z podobné příze a má 5 řad. Sukénka má v pace šňůrku(aby to panence nepadalo)ze stejné příze jako je kabelka. Kabelka je také z chlupaté příze, ale má řady 3.
Tak a ještě fotečka:

Červenec

28. září 2008 v 19:51 Téma měsíce 2008
Ahoj, na tento měsíc je téma Dáma s koněm 14.století. Má to být oranžová barva. Já jsem to zkombinovala s bílou, abych to trochu oživila...

Červen

28. září 2008 v 19:50 Téma měsíce 2008
Ahoj, tenhle měsíc je téma šaty na flamengo..Je to černá sukně a červený vršek. Nejdřív sem dělala vršek a potom sukni...

Květen

28. září 2008 v 19:50 Téma měsíce 2008
Na stánkách katy a mony je tento měsíc téma Svatební šaty-barva bílá. Já jsem si s tím poradila takto. Šaty jsem ušila ze starého tílka mamky. Nahoru jsem vyšila korálkový vzor. Potom jsem vyšila vzor dole na sukni. Další vrsva šatů je pruh(je také vyšitý) a dole síťovaná látka(je to strá záclona). Má kolem sebe šálku(takáé záclona) a korále.

Tak TO je moc

28. září 2008 v 19:49 Barbie
Tak tohle přehnala majitelka TOHODLE blogu.Má tam návody na hubnutí, jak skrýt anorexii a takovéhle nechuťárny. Běžte u ní do rubriky anorexie a vyjádřete svůj názor do jakéhokoli článku. Jestli se vám to nelíbí tak hlasujte v anketě a pořádně jí to vytmavte! Donutíme jí v lepším případě tenhle blog smazat, v ještě lepšim jí přesvedčíme o tom aby toho nechala na vždy a sama se stala normální. pokud se nepovede tohle tak jí alespoň přesvědčíme aby smazala všechny články, kterých se to týká.(což by se rovnalo smazání blogu). Tak do toho!!! A klidně to kopírujte budu jen ráda...
Zdroj: Endarii bog

Littlest Pet Shop

28. září 2008 v 19:47 Doplňky
KOČIČKA
11.5. jsem si taky koupila tuhle kočičku. Nic u sebe neměla, ale stejně je moc moc roztomiláá..

New Chelsea

28. září 2008 v 19:46 Moje sbírka
Ahoj, 30.8. jsem byla s mamkou a prarodičema v Drážďanech. Nejdříve jsme chodili po památkách(), ale potom jsme vklouzli do obchůdků. To mě bavilo daleko více...( ). Na konec jsme byli ve hračkách, protože scháním náhradní boty na Bratz.. Myslela jsem si, že je tam budou mít..OMYL..Za to jsem narazila na myscenky..Měli tam asi 5 řad z toho dvě se prodávaly u nás..Ale potom jsem tam viděla Chelseu z řady Shopping..Viděla jsem jí jen na Katčiném blogu..NO prostě jsem jí MUSELA() mít..No takže jí mám..Stála 24,99 euro.